30 Listopad 2018 o 00:00
iBOOD

Bezprzewodowy odkurzacz Dyson V7 Fluffy

Także dostępne w V7 Fluffy + Toolkit

Bezprzewodowy odkurzacz Dyson V7 Fluffy Bezprzewodowy odkurzacz Dyson V7 Fluffy + akcesoria

Z odkurzaczem Dyson, sprzątanie każdego pomieszczenia w Twoim domu będzie proste jak nigdy!

30 Listopad 2018 o 11:28
Piter6708 Użytkownik

Czy Odkurzacz posiada standardowy zestaw akcesoriow razem z mini elektroszczotka do dywanów? :) czy jest to jakaś okrojona wersja?

30 Listopad 2018 o 12:52
klicek Użytkownik

jezeli jest to co ostatnio, to tak jest w standardzie :) nie wiem czy warto doplacac 85 zl do dodatkowych koncowek. (mi sie nie przydaja)

30 Listopad 2018 o 12:53
pil Użytkownik

masz pokazane co jest w zestawie. sama elektroszczotka kosztuje 250-300, do dostania nawet w sklepie producenta. cena ok, nawet jak dokupisz ekstra szczotkę

30 Listopad 2018 o 13:31
Piter6708 Użytkownik

Dzięki za odp:) a co to jest ta wersja fluffy bo nie mogę się doczytać. Jest to ubozsza wersja absolutne?

30 Listopad 2018 o 21:59
adnim Użytkownik

Kupiony jako uzupełnienie do autonomicznych odkurzaczy.

10 Grudzień 2018 o 23:53
ppxyz Użytkownik

niestety ta cała otoczka wystawionego produktu to oszustwo! na rysunku giętki, rozciągliwy przewód, to samo na załączonym filmie, pokazane ułatwione odkurzanie deski rozdzielczej auta. Kupiłem specjalnie z myślą o samochodach, a przychodzi jakaś gówniana twarda gumowa (nierozciągana i sztywna jak stare węże od pralek) końcówka!

Po co umieszczać zdjęcia i filmy czegoś co nie jest w zestawie i promować (film) jako główny bajer?

Sam odkurzacz fajna sprawa, ale najważniejsze dla mnie akcesorium było oszustwem z obrazka i filmu..

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.