26 Listopad 2018 o 00:01
iBOOD

Odkurzacz Neato Botvac D7 Connected

Odkurzacz Neato Botvac D7 Connected

Prawdą jest, że odkurzanie nie jest najprzyjemniejszym zajęciem, jakie możesz sobie wyobrazić. Doskonale jednak wiemy, że sprzątać po prostu trzeba. Na szczęście żyejmy w XXI wieku i możemy zlecić posprzątanie naszego mieszkania takiemu odkurzaczowi automatycznemu!

Specyfikacja

Producent: Neato
Typ: Odkurzacz Botvac D7 Connected
Gwarancja: 1 rok na odkurzacz i 6 miesięcy na akumulator za pośrednictwem Neato; 2 lata przez iBOOD

• Dokładne czyszczenie
  • Zasysa także sierść zwierząt
  • Działa z aplikacją Neato

Mapowanie i nawigacja LaserSmart: mapuje twój dom i czyści wydajnie i metodycznie
Staje się mądrzejszy i uczy się nowych funkcjonalności dzięki aktualizacjom oprogramowania
Czyści głęboko i dokładnie: podnosi cały brud, który widzisz, ale także to, czego nie możesz zobaczyć
Technologia SpinFlow: duża moc ssania w połączeniu z precyzyjnymi szczotkami czyszczącymi
Zasysa włosy ludzkie i zwierzęce, idealne, jeśli masz psa lub kota w domu
Kształt w kształcie litery D, który bardzo ułatwia czyszczenie wzdłuż krawędzi i narożników
Duża szczotka do czyszczenia
Filtr Ultra Performance i zaawansowana spiralna szczoteczka kombi przeciwko drobnym zabrudzeniom i włosom
Wiele możliwości dzięki aplikacji Neato

Sprawdź tutaj możliwości: iOS | Android

Rodzaj baterii: litowo-jonowa
Napięcie ładowarki: 14,4V
Wymiary: 31,9 x 33,6 x 10 cm
Waga: 3,5 kg

26 Listopad 2018 o 10:19
krzysiek.81 Użytkownik

Czu u nas też będzie korekta ceny jak na Holenderskiej stronie ? Tam została obniżona ze względu cenę z amazon.

26 Listopad 2018 o 16:57
ViNYLec Użytkownik

A co naszych interesuje cena z Amazon?

26 Listopad 2018 o 17:30
krzysiek.81 Użytkownik

Poczytaj komentarze na holenderskim forum to będziesz wiedział o co chodzi :)

26 Listopad 2018 o 17:31
krzysiek.81 Użytkownik

ModeratorBas iBOODModerator

Amazon skorygował dziś swoją cenę. Nie dopuścimy do tego, dlatego właśnie obniżyliśmy naszą cenę jeszcze bardziej :-)

Jeśli kupiłeś już go za wyższą cenę, możesz złożyć zamówienie ponownie i anulować poprzednią, lub skontaktujemy się z Tobą później!

Odpowiedz

26 Listopad 2018 o 17:35
PLJM Użytkownik

Model tu dostępny jak się ma do tego neato Connected z wyświetlaczem ? Lepszy czy gorszy? Bo mam ten z wyswwyświetla i jestem mega zadowolony i może bym kupił na piętro tego zeże nie nosic?

26 Listopad 2018 o 19:52
pablov28 Użytkownik

Czy ma ktoś kod na darmową wysyłkę ?

26 Listopad 2018 o 22:23
mosskit Użytkownik

Cześć. Zamowilem Robota. jak to jest z wysylką? Wdg informacji z profilu wysłka 4.12, dojedzie na święta? Co z gwarancją? Pzdr

26 Listopad 2018 o 22:50
mer-pol Użytkownik

Właśnie dokonałem zakupu , chociaż nie jestem przekonany do tej firmy .

Próbowałem porównać do Irobota  Roomba ale jest bardzo mało porównań.

Rzekomo nowość , ciekawe jak z podzespołami części zamiennych do tego urządzenia.

4 Grudzień 2018 o 20:42
mosskit Użytkownik

Czy tez dostalisce info o opoznionej wysylce na 12 Grudnia?

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.