21 Grudzień 2018 o 00:00
iBOOD

Zewnętrzny dysk HDD Toshiba Canvio Basic | 2,5” | 2 TB

HDD Toshiba Canvio Basic 2 TB

Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Basic o pojemności 2 TB to doskonały pomysł dla wszystkich, którzy szukają dodatkowego miejsca na swoje multimedia czy dokumenty.

Specyfikacja

Producent: Toshiba
Typ: Canvio Basic 2 TB
Gwarancja: 2 lata

• Przesyłanie plików do 5 GB/s
  • Kompaktowe wymiary i niska waga
  • Prosta obsługa

Pojemność: 2 TB
Interfejs: USB 3.0 (kompatybilny z USB 2.0)
System plików: NTFS (MS Windows), możliwość sformatowania HFS+
Wymagania: Windows 10/8.1/8/7, procesor 750 MHz, 10 MB miejsca na dysku, 256 MB RAM, port USB 3.0 lub USB 2.0
Zasilanie przez USB (900 mA max)

W zestawie: dysk, kabel USB, instrukcja, dokumentacj

21 Grudzień 2018 o 15:37
austin07 Użytkownik

Kupiełm ostatnio. Miał być nowy. Okazał się zwrotem konsumenckim. Tabliczka znamionowa porysowana, SMART potwierdza to . Napisane zgłoszenie do IBOODa leży bez odpowiedzi. Może jakiś rabat złagodziłby ten numer, a tu cisza – po prostu nieładnie . Nigdzie zagranicą nie byłem tak potraktowany. Chyba napiszę do centrali… odradzam póki co.

Odpowiedz

21 Grudzień 2018 o 19:18
christo1974 Użytkownik

Naciagasz kolego , masz możliwość odesłania produktu do 14 dni i od razu oddają kasę – chciałeś ich naciagnana darmowe kupony na wysyłkę ? :D … co za janusz :D

Odpowiedz

21 Grudzień 2018 o 15:58
rabbit71 Użytkownik

I wszystko w temacie cena również nie powala.

Odpowiedz

21 Grudzień 2018 o 17:27
kvs666 Użytkownik

A ja tam zamówiłem, cena trochę niższa niż w innych sklepach internetowych. Jak przyjdzie używany to się będę awanturował bo w opisie nic nie jest wspomniane aby miał to być produkt po przejściach.

Odpowiedz

21 Grudzień 2018 o 22:27
matuss Użytkownik

Jeśli przyjdzie używany to masz 14 dni na zwrot. Nigdy jeszcze nie miałem problemów ze zwrotem lub reklamacją na ibood. …i nidgy nie miałem tak, że produkt okazał się używany, gdy kupowałem go jako nowy.

Odpowiedz

Musisz być zalogowany aby wysłać komentarz.

Potrzebujesz nazwy użytkownika aby komentować na forum. Kliknij w przycisk poniżej aby wybrać nazwę.