25 Grudzień 2018 o 00:01
iBOOD

Odtwarzacz Dune HD Duo 4K

Odtwarzacz Dune HD Duo 4K

Ten prosty gadżet pozwoli Ci bardzo łatwo cieszyć się filmami lub serialami na ekranie swojego telewizora. W jakości od Full HD do 4K.

Specyfikacja

Producent: Dune HD
Typ: Solo 4K
Gwarancja: 2 lata

• Wysoka jakość
  • Obraz 4K
  • Doskonała jakość dźwięku

Procesor multimediów: modele Sigma SMP8758
RAM: 2 GB
Pamięć flash: 8 GB
Sabre DAC  
Z-Wave
Złącza: host 3xUSB, gniazdo karty SD, wyjście HDMI, optyczne wyjście audio S / PDIF, koncentryczne wyjście audio S / PDIF, wyjście wideo kompozytowego, wyjście audio stereo RCA, wyjście audio stereofoniczne XLR, współosiowe wejście audio S / PDIF, port, Ethernet (10/100 / 1000Mbit), dwie zewnętrzne anteny Wi-Fi, wejście / wyjście RF DVB-T / T2 / C, wejście AC 100V-240V
Wewnętrzna pamięć masowa: dwa wewnętrzne półki HDD dla dysku SATA HDD 3.5 ", gniazdo kart SD
Źródła nośników: wewnętrzne dyski twarde (SATA), zewnętrzne dyski twarde (USB), zewnętrzne dyski optyczne (USB), urządzenia USB (pamięć flash USB, czytnik kart USB itp.), Wbudowana gniazda kart SD, PC i NAS w sieci lokalnej (SMB, NFS, UPnP / DLNA, HTTP), inne internetowe i lokalne źródła mediów sieciowych
Kodeki wideo: MPEG2, MPEG4, XVID, WMV9, VC1, H.264, H.265, H.265 10-bitowe; wsparcie dla bardzo wysokiego wideo bitrate (do 100 Mbit / s lub wyższego)
Formaty plików wideo: MKV, MPEG-TS, MPEG-PS, M2TS, VOB, AVI, MOV, MP4, QT, ASF, WMV, BDMV, DVD-ISO, VIDEO_TS
Formaty wideo 3D: MVC, obok siebie, góra / dół
4K wideo: H.265 do 4Kp30, H.265 10-bitowy do 4Kp30
Tryby wyjściowe wideo: szeroki zakres obsługiwanych rozdzielczości wyjściowych (do 1080p60 i 4Kp30) i ramek (w tym 23.976, 25, 29.97, 50, 59.94)
Wyjście wideo wyjściowe: automatyczne (zgodnie z zawartością) i podręcznik
Rozdzielczość wyjściowa wideo: automatyczna (w zależności od zawartości odtwarzanej) i ręcznie
Procesor wideo: profesjonalny silnik przetwarzania wideo VXP
Kodeki audio: MPEG-1/2 warstwy I / II / III, AAC, LPCM, WMA, WMAPro, FLAC, wielokanałowy FLAC, Vorbis, WavPack, APE (Monkey's Audio), ALAC (Apple lossless), SACD (Super Audio CD) (stereofoniczne DSD, wielokanałowe DSD, stereo DST), AC3 (Dolby Digital), DTS; wsparcie dla bardzo wysokiej jakości dźwięku (do 192 KHz / 24-bit i DSD512 24.576 MHz); HD audio bitstream passthrough (w tym DTS HD MA, Dolby True HD, Dolby Atmos, DTS: X)
Format plików audio: MP3, MPA, M4A, AAC, WAV, WMA, FLAC, Ogg / Vorbis, WavPack, APE (dźwięk Monkey), ALAC (Apple bezstratna), SACD (Super Audio CD) (DSF, DFF, ISO) AC3, DTS, DTS-WAV
Obsługiwane formaty napisów: SRT (zewnętrzne), SUB (MicroDVD) (zewnętrzne), tekstowe (MKV), SSA / ASS (MKV, zewnętrzne), VobSub (MP4, MKV, zewnętrzne SUB / IDX), PGS (Blu- MKV)
Akceleracja grafiki 3D sprzętowej: obsługa OpenGL
Formaty plików zdjęć: JPEG, PNG, BMP, GIF
Formaty plików list odtwarzania: M3U, PLS, CUE
Funkcje przeglądarki zdjęć: pokaz slajdów, efekty przejścia, obracanie obrazu, powiększenie, przeglądanie listy odtwarzania, powtarzanie, shuffle
Funkcje odtwarzania dźwięku: przeglądanie playlist, powtarzanie, shuffle, tagi ID3, zapobieganie paleniu w telewizorze plazmowym
Protokoły strumieniowe transmisji danych: DASH, HLS, FTP, MPEG-TS w multiemisji-UDP, MPEG-TS w trybie multiemisji -RTP, MPEG-TS nad RTSP, MPEG-TS przez HTTP, MP4 przez HTTP, raw-MP3 przez HTTP, AAC przez HTTP
Przeglądanie plików sieciowych: klient SMB i przeglądarka, klient NFS, klient UPnP / DLNA i przeglądarka
Wbudowana funkcja NAS: serwer SMB, serwer FTP, serwer mediów UPnP / DLNA
Protokoły sieciowe do zdalnego sterowania i integracji: protokół Dune HD IP (HTTP), odtwarzacz multimedialny UPnP / DLNA
UPnP / DLNA: klient DLNA, serwer mediów DLNA, odtwarzacz mediów DLNA
Przeglądarka internetowa: WebKit
Ethernet: 10/100/1000 Mbit / s
Wi-Fi: wewnętrzny moduł Wi-Fi z obsługą standardu 802.11b / g / n / ac, Dual Band 2.4 / 5GHz, 2T2R, dwie anteny; Klient Wi-Fi, punkt dostępu / router Wi-Fi
Systemy plików: FAT16 / FAT32 (odczyt-zapis), EXT2 / EXT3 / EXT4 (odczyt-zapis), NTFS (odczyt-zapis), exFAT (odczyt-zapis), HFS / HFS + (Mac OS Standard / Extended) (tylko do odczytu) )
Zasilanie: AC ~ 100V-240V, 50 / 60Hz, 60W
Wymiary (szer. X wys x głęb.): 437 mm x 67 mm x 300 mm (bez anten Wi-Fi); 437 x 177 mm x 342 mm (z antenami Wi-Fi)

25 Grudzień 2018 o 00:23
ViNYLec Użytkownik

Za kilkaset złotych jeszcze warunkowo może widziałbym sens w takim sprzęcie chociaż miałem kiedyś zachwalanego Fergussona Ariva, nawet miał miejsce na dysk w środku. Tyle, że oprogramowanie było tak prymitywne, menu tragiczne że odbierało to radość z używania. Za ponad 2kPLN sieciowy odtwarzacz? Bez sensu.

25 Grudzień 2018 o 08:48
pabler Użytkownik

Jak się jeździło Fiatem Uno, to nie można pisać o wygórowanej cenie Mercedesa. Ferguson działa jakoś, a tu masz jakość. Mam Popcorn Hour z 2009r. Do dzisiaj nie znalazłem formatu, na którym by się przyciął. Na tamte czasy to był tej klasy odtwarzacz co ten Dune. Pomijam, że tutaj mamy funkcję serwera NAS. Aczkolwiek w tej cenie, lepiej kupić Qnapa z serii HS lub jeżeli wygląd i wentylator nam nie przeszkadza to TS.

25 Grudzień 2018 o 00:27
patrise Użytkownik

Chociaż cena wyjściowa nie jest przesadzona, więc oferta ma sens.

25 Grudzień 2018 o 08:46
rogerbugs Użytkownik

Moim zdaniem nie warto. Za kilka stówek można kupić urządzenie z podobnymi funkcjam, które za kilka lat będzie technologicznie przestarzałe i nie będzie tak szkoda wymienić na nowsze :) a poszło już ich kilka do kubła. W tej chwili rasperry pi z kodi przyklejone z tyłu telewizora robi robotę taką, jak to za dwa tysie :)

25 Grudzień 2018 o 11:15
Paprodziad Użytkownik

Porównaj jakość obrazu. To z oferty to chyba jednak przesada, ale na raspberry pi nie masz co porównywać jakości do mi boxa, a już o nvidia shield nie wspominając. Marzy mi się jakiś box z androidem i tv sat. Miałem Wetek Play 2, ale nie miał licencji na chromcasta.

25 Grudzień 2018 o 13:17
blazz Użytkownik

Hej, sorry za może i głupie pytanie ale powiedzcie mi po co taki sprzęt jeżeli ma się tv z połączeniem do sieci i gniazda usb? Nie bardzo wiem jaka ma być jego rola. Dzięki!

25 Grudzień 2018 o 13:52
wlod55 Użytkownik

Jest to sprzęt dla wymagajacego klienta. Bardzo dobra jakość obrazu, bez porównania jeżeli chodzi o te wszystkie tanie pudełka, a przede wszystkim jest to sprzęt dla kogoś kto chce mieć bardzo dobre audio. Bardzo dobry DAC, odtwarzający bardzo wiele formatow w tym DSD, SACD. Wyjście audio z górnej polki XLR, ale do tego trzeba mieć odpowiedni wzmacniacz. Urządzenie może pracować samodzielnie jako zewnętrzny DAC, pełne menu Blu-ray, nie wiem czy tv tv czyta strukturę filmów blu-ray. Funkca NAS, czyli moze pracowac jako serwer plikow.Podsumowujac, nie jest to sprzęt dla kogoś dla kogo jakość obrazu jest drugorzedna i dla kogos kto muzyki słucha na telefonie w jakości MP3.

Pozdrawiam

25 Grudzień 2018 o 13:54
wlod55 Użytkownik

A i muzyki na sprzęcie audio spokojnie można słuchać nie włączając tv, bo ma wyswietlacz.

25 Grudzień 2018 o 14:28
blazz Użytkownik

Dzieki za wyczerpująca odpowiedz. Czyli tak jak myślałem, to absolutnie nie dla mnie sprzęt. Słoń mi nadepnął na ucho a video z YT mi wystarcza ???? Wszystkiego dobrego na święta!

25 Grudzień 2018 o 15:20
wlod55 Użytkownik

No i tak ma byc,jedni potrzebują sprzętu zaawansowanego do swoich potrzeb, innym wystarcza coś prostszego

Wesołych Świąt ????

25 Grudzień 2018 o 19:24
Jupit76 Użytkownik

To w końcu Solo4k czy Duo4k. Informacje w tytule i opisie są różne. Zdjęcia dotyczą modelu Duo4k

25 Grudzień 2018 o 19:32
Jupit76 Użytkownik

Na stronie niemieckiej ibood opis dotyczy wersji Duo4K w porównaniu z solo4k to jednak różnica.

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.