30 Grudzień 2018 o 00:02
iBOOD

Maszynka do włosów Remington HC5705

Remington HC5705

Czy masz zbyt wiele na głowie? Łapiesz się wciaż za włosy? Remington HC5705 GP Tondeuse jest idealnym urządzeniem do rozwiązania tego problemu.

Specyfikacja

Producent: Remington
Typ: HC5705 GP
Gwarancja: 2 lata

• 23 różne długości
  • DARMOWY Powerbank Varta
  • Akumulator litowo-jonowy (75 minut bezprzewodowego golenia)

Właściwości maszynki do strzyżenia włosów Remington HC5705 GP

• Zaawansowana geometria ostrza tnącego gwarantuje wydajne przycinanie
  • Ostrza AcuAngle z powłoką tytanową gwarantują długotrwałą i elastyczną pracę
  • Z kablem / bezprzewodowo
  • Bardzo długi czas działania: 75 minut
  • Bateria litowa - dysponujesz optymalną mocą, nawet gdy bateria jest prawie pusta
  • SlideSelect: regulowane mocowanie grzebienia z automatyczną blokadą
  • Naładowana w 4 godziny
  • Funkcja szybkiego ładowania
  • Ostrza tnące z wygodnymi końcówkami
  • Funkcja Turbo Boost
  • 2 regulowane grzebienie - 1-44 mm
  • Zdejmowane, nadające się do mycia ostrze
  • Funkcja ładowania USB
  • Wskaźnik naładowania LED

30 Grudzień 2018 o 00:40
ruszomir Użytkownik

Ktoś coś wie, ktoś używa?

30 Grudzień 2018 o 00:56
BandiPOL Użytkownik

To chyba tynie na 0 – bez nasadek. Mam maszynke Philipsa kilkuletnia gdzie polamalem nasadke i mi tnie na 0 bez tytanowych ostrzy do dzisiaj tna jak nalezy wiec mysle ze nie warto

30 Grudzień 2018 o 01:06
konradbryw Użytkownik

W zestawie 2 nasadki, do 44 mm jak w opisie.

Też kupiłem, bo nadadka  od Philipsa mi pękła. Strzyże chyba trochę gorzej niż Philips jak był nowy. Tyle że tytanowe ostrze nie powinno się tępić.

30 Grudzień 2018 o 01:18
mario__s Użytkownik

Nadaje sie ta maszynka do zarostu ? Czy tylko do strzyżenia głowy ?

30 Grudzień 2018 o 09:06
piotro222 Użytkownik

Donald Tusk pyta czy nadaje się do strzyżenia owiec bo niebawem wraca na białym koniu do polskiej polityki.

30 Grudzień 2018 o 11:46
Herezja Użytkownik

Jestem człowiekiem o którym można powiedzieć,  że jest apolityczny ale jak czytam takie komentarze to przysłowiowy nóż się w kieszeni otwiera.

Idź se Człowieczeczku swe żale opisuj gdzie indziej bo mam już od tego nudności. Wojna Polsko Polska.

30 Grudzień 2018 o 12:22
kris1916 Użytkownik

Hahaha

30 Grudzień 2018 o 10:07
prawie_dobrze Użytkownik

Rozwieje trochę waszych wątpliwości, tnie bardzo dobrze ale wasze kieszenie, model HC5705 GP został stworzony tylko na potrzebę wątpliwych okazji i w marketach jest wyceniony zawsze w okolicach 200zl z gigantycznym napisem “PRZECENA”, ta maszynka to dokładnie model HC5700 i różni się tylko słabej jakości powerbankiem który został wyceniony na jakieś 120zł ;) bo model HC5700 kosztuje w okolicach 90zł :)
Biorąc pod uwagę koszty przesyłki z iBOODa i czas dostawy lepiej kupić w polskiej dystrybucji https://www.ceneo.pl/58258772

A tak poza tym to te golarki golą bardzo dobrze, ale raczej tylko do głowy bo nasadki mają tak skonstruowane, że przy bardziej miękkich i krzywych powierzchniach jak twarz będą strzygły nierówno.

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.