25 Sierpień 2014 o 00:00
iBOOD

Antec Mobile Products Smartbean Bluetooth Receiver

Masz dosyć kabli kiedy słuchasz muzyki? A może chciałbyś korzystać w sposób bezprzewodowy ze swoich urządzeń mobilnych? Chciałbyś aby Twoje słuchawki stały się słuchawkami Bluetooth? Jeżeli tak to mamy rozwiązanie: Smartbean Bluetooth od Antec Mobile Products. Jest bardzo lekki i sprawi że zaczniesz naprawdę doceniać możliwości łączności Bluetooth. Posiada wejście 3,5 mm, więc możesz go podłączyć prawie do wszystkiego – sprzętu audio w samochodzie, w domu, odtwarzacza mp3, smartfonu etc. Zapięcie oraz niewielkie rozmiary sprawią, że zawsze będziesz miał wolne ręce prowadząc rozmowę telefoniczną lub słuchając muzyki. Posiada wbudowaną baterię pracująca do 6 godzin oraz port micro USB. Wbudowany mikrofon z kontrolą audio pozwoli Ci odbierać i kończyć połączenia bez użycia rąk.
  • Marka: Antec Mobile Products
  • Typ: Smartbean Bluetooth Receiver
  • Kolor: biały
  • Korzystaj z urządzeń mobilnych bez użycia rąk
  • Bluetooth: 3.0 z EDR
  • Zasięg: do 10 m
  • Profile: A2DP, AVRCP, HFP, HSP
  • Wbudowany mikrofon
  • Przyciski/kontorlery: rozmowa, ściszanie, głośność, pauza, włącznik
  • Bateria: akumulator litowo-polimerowy
  • Czas pracy: 6 godzin
  • Czas ładowania Micro USB (DC 5V) Akumulator: 2,5 godziny
  • W zestawie: kabel Micro USB (ładowanie)
  • Wymiary: 9 mm (H) x 32 mm (szer) x 45 mm (L)
  • Waga: 11,36 g
  • Gwarancja: 2 lata
25 Sierpień 2014 o 00:04
plocek Użytkownik

169,95 zł

Teraz! 84,95 zł + (29,95)

Kolejny raz opis z google translatora? OMG!

25 Sierpień 2014 o 11:40
kruczek16 Użytkownik

Po pierwsze brak kabli. Jak masz komputer w pokoju a sprzęt audio w salonie to po prostu łączysz się i wysyłasz. ze smartphona też, nie ma kłębowiska kabli.

25 Sierpień 2014 o 11:55
saning Użytkownik

Po pierwsze, nie w każdym samochodzie znajdziesz AUX IN. Po drugie – jeśli to miałoby nadawać do słuchawek BT to możesz odtwarzacz i kabelki trzymać w plecaku i nie przejmować się wkurzającym kablem od słuchawek.

A co do samochodu – inna sprawa, że w niektórych autach jedyna opcja to transmitter FM :-/

25 Sierpień 2014 o 14:13
Ober18 Użytkownik

ja to zrozumiałem w ten sposób: 
- do smartphone’a po BT a do tego słuchawki

- do smartphone’a / komputera etc. po BT, a do tego audio w domu/w samochodzie po kablu miniJack->chinch do wejścia AUX

także chyba tylko w jedną stronę to działa

25 Sierpień 2014 o 17:58
GraczAtake Użytkownik

Czyli dzięki temu urządzeniu mogę zrobić sobie ze starych słuchawek zestaw słuchawkowy? Proszę o odpowiedź ;)

25 Sierpień 2014 o 19:30
maro_ Użytkownik

Używam podobnego urządzonka do biegania, kupiłem u chińczyków za ~14$, do dzisiaj działa dobrze, bateria trzyma jeszcze około 3h.

Działa bardzo prosto. Łączysz się jak z każdym urządzeniem BT swój smartfon/tablet/PC (czy cokolwiek innego z BT) a później przez jacka do uszu. Można oczywiście normalnie rozmawiać, jest mikrofon, bardzo wygodne do dłuższych rozmów.

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.