27 Maj 2017 o 00:00
iBOOD

HP EliteBook 850 G3 | 16 GB RAM | SSD 512 GB

HP EliteBook 850 G3

Jeżeli szukasz nowego komputera w niskiej cenie, wybierz HP EliteBook 850 G3 z 16 GB RAM oraz dyskiem SSD 512 GB!

Specyfikacja

Producent: HP
Typ: EliteBook 850 G3 | 16 GB RAM | SSD 512 GB 
Gwarancja: 2 lata

• Windows 10 Pro
  • Szybki dysk SSD 512 GB
  • Procesor i5-6300U

Ogólne
System operacyjny: Windows 10 Pro 64 bit
Ekran: 15,6-inch (39,6-cm) diagonaal FHD SVA plat led-backlit touchscreen (1920 x 1080) Glare
Procesor: i5-6300U (2,4 GHz)
Dysk: SSD 512 GB M.2 SATA TLC SSD

Wprowadzanie
Podświetlana klawiatura z DuraKeys
Touchpad Glass
Kamera: 720p HD

Wideo
GPU: zintegrowana Karta Intel HD gRaphics 520

Dźwięk
Audio by Bang & Olufsen
Dwa zintegrowane mikrofony
Zintegrowane głośniki
Oprogramowanie kontrolujące szumy
HP Clear Sound Amp

Łączność
Intel 802.11a/b/g/n/ac (2 x 2)
Bluetooth 4.2

Złącza
1x USB 3.0
1x USB 3.0 (ładowanie)
1x USB Type-C™
1x DisplayPort
1x VGA
1x złącze słuchawkowe/mikrofonowe
1x zasilanie
1x RJ-45
1x złącze dokujące
1x czytnik kart (SD, SHDC, SDXC)

Wymiary: 38,33 x 25,77 x 1,94 cm
Waga: 1,88 kg

27 Maj 2017 o 00:09
wh_d Użytkownik

Gwarancja przez ibood czy można w HP bezpośrednio? Konfiguracja strasznie dziwna po co 16gb ramu przy takim procesorze w dodatku poprzedniej generacji? Plus za 512 GB ssd chociaż z drugiej strony w domowych lub biznesowych zastosowaniach taki ssd wydaje się przyduży. Zapewne konfiguracja z 256gb ssd i 500 zł tańsza byłaby dużo ciekawsza. Brakuje również jakiegoś słabego dedykowanego układu graficznego 920 lub 940mx

27 Maj 2017 o 00:18
boryspo Użytkownik

Chyba żartujesz z tym SSD. Ja mam taki i muszę dokonywać niezłych akrobacji, by się zmieścić na 256GB, a wcale tak wiele danych nie mam.

27 Maj 2017 o 00:26
tmirta Użytkownik

Tez uważam, iż żartuje.

27 Maj 2017 o 00:52
jackilleros76 Użytkownik

@wh_d
świetny wywód

27 Maj 2017 o 07:49
KumaN Użytkownik

Kolego na Allegro był ostatnio lap/dtr clevo że stacjonarnym i3 i gf1060 za 3300. Dla konsumenta multimediów w sam raz. Cena 3300, więc pół darmo. Wydaje się że to Ci przypasi. Sprzęt z tej oferty jest dla profesjonalistow.

27 Maj 2017 o 00:28
netkret Użytkownik

To model z keyloggerem  ..??  :-)

27 Maj 2017 o 01:22
mmarro Użytkownik

Specyfikacja wygląda ok. Żeby unikać zawodu zwróciłbym uwagę na poniższe wady:

HP (może nie będzie się grzał z prockiem ‘u’)

Pamięć TLC

Display port zamiast popularniejszego HDMI

Reszta chyba wygląda zacnie do użytku domowego.

27 Maj 2017 o 06:49
krupers Użytkownik

Display port jest uniwersalniejszy i stosowany jako “matczyny” dla HP, wiec nie jest to wadą. To komputer business’owy a nie domowy. Popularność HDMI w biznesie ma inne znaczenie. A przypadku stacji dokującej od HP – tym bardziej.

27 Maj 2017 o 01:28
Shilliensentinel Użytkownik

Bez karty graficznej gtx w tej cenie? Żart.!

27 Maj 2017 o 01:32
Shilliensentinel Użytkownik

Ram ddr3 czy ddr4?

27 Maj 2017 o 07:44
KumaN Użytkownik

Oj tam wszyscy znawcy od siedmiu boleści się zaczęli wypowiadać o braku dziforsow i hademi tam gdzie ich nie powinno być.

Ja powiem tylko, że konfiguracja słuszna ale cena już nie bardzo…

Pozdrawiam.

27 Maj 2017 o 08:33
progosu Użytkownik

to się zastanów czy jest słuszna czy nie, bo słuszność konfiguracji zawsze zależy tylko od ceny.

27 Maj 2017 o 19:44
KumaN Użytkownik

Otóż nie… konfiguracja to tylko jedna z wielu składowych ceny. Gdyby tak nie było np. Apple nie byłoby potęga, albo nie byłoby podziały sprzętu na klasy biznesowe i domowe, czemu się chyba laptopów gracze tu komentujacy dziwią…

27 Maj 2017 o 19:46
KumaN Użytkownik

Laptopowi gracze*

27 Maj 2017 o 08:29
wojszu Użytkownik

To jest wersja biznesowa, a nie do grania. Tutaj się liczy jakość wykonania i stabilność działania i w takim zakresie ten laptop w pełni spełnia swoje zadanie. Mam ten model w wersji G1 czyli z procesorem czwartej generacji,od ok. trzech lat. Bardzo często go przenoszę i do dzisiaj wygląda jak nowy, do tego może z trzy razy się zawiesił. Szczerze polecam.

27 Maj 2017 o 08:34
progosu Użytkownik

tylko 3 razy się zawiesił? To pewnie zasługa HP i ichniejszego systemu operacyjnego

27 Maj 2017 o 10:18
milenium3 Użytkownik

A ja Wam napiszę to co pisałem przy poprzedniej ofercie elitbooka  na iboodzie

- Co to znaczy lapotop biznesowy???? żarty z Tym Waszym pozycjonowaniem.

- Procesor z “u” więc faktycznie może być dla “biznesmena korporacyjnego” co ma prezentacje pp do pokazania bo już dla “biznesmena/inżyniara” co potrzebuje maszynę też do poważniejszej pracy w terenie – procesor nie nadaje się.

- Brak HDMI to jest duża WADA! (znam to z autopsji)

Używam takiego “biznesowego” HL elitbooka 840 i na pewno nie jestem z niego zadowolony i na pewno nie wydałbym na niego tyle iile HP sobie krzyczy. Brak HDMI to jest duża wada bo w większości hoteli, sal konferencyjnych projektory nie mają DP, a obsługa nie wie co to kabel display port. Oczywiście można problem rozwiązać i kupic sobie za grosze z chin przejściwkę DP-HDMI ale trzeba pamietać żeby ją mieć przy sobie i nie gubić. Ja kupiłem już kilka takich przejścówek. z autopsji wiele takich spotkań biznesowych, konferencji agenda spotkania mocno nam się obsuwała w czasie bo trzeba było rozwiązać problem połączenia laptopa z projektorem.

elitbook – bezawaryjnością Trwałością calości, pancernością,  wydajnością baterii sprzęt nie umywa się do starych “biznesowych”  thinpadow (tych oryginalnych ibm) i to one były podstawą IT w korporacjach. ale już IBMa nie ma ;-)

Wracając do domu wolę swoją pracę dokończyć na prywatnym 13calowym chińskim kadłubuClevo w230st bo w przeciwieństwie do elitbooka nigdy mi się nie zawiesił, programy się nie wykladały marnując kilka godzin pracy – co w przypadku mojego elitbooka 840 zdarza się co jakiś czas. No i na Clevo korzystając z GTX można trochę rozrywki zażyć

27 Maj 2017 o 20:21
boryspo Użytkownik

“Biznesowy” to takie słowo-klucz. Jeśli czegoś nie ma w notebooku albo jest za słabe, to znaczy, że jest biznesowy i niepotrzebne ;)

27 Maj 2017 o 11:29
kf777 Użytkownik

Używam tego laptopa od kilku miesięcy, wcześniej przez 3 lata miałem model 9470. Nie brakuje mi HDMI czy mocniejszej grafiki natomiast przeszkadza mi tandetny plastik (na zewnętrznej obudowie), który wprowadzili w G3. Wcześniejsze  wersje były minimalnie cięższe, ale przynajmniej nie wyślizgiwały się z rąk, ani też obudowy tak łatwo się nie wyginały.

Ja mam wersję matową matrycy więc wypowiem się tylko na temat rozdzielczości – na 14″ przy full-hd trzeba chociaż trochę podnieść wielkość czcionek, ale niestety przy podłączeniu dodatkowych monitorów pełno-wymiarowych powoduje to problemy albo ze zbyt dużymi czcionkami, albo z rozmazaną czcionką na większości aplikacji (tylko niektóre aplikacje radzą sobie z taką konfiguracją).

Podsumowując – niezły laptop, ale nie wart tej ceny.

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.