3 Czerwiec 2017 o 00:00
iBOOD

Odtwarzacz sieciowy iEast AudioCast M5 | AirPlay, DLNA, Multiroom

iEast AudioCast M5

Jeżeli szukasz prostego i wygodnego sposobu jak strumieniować muzykę w swoim domu to mamy dzisiaj rozwiązanie - odtwarzacz sieciowy iEast AudioCast M5. 

Specyfikacja

Producent: iEast
Typ: odtwarzacz sieciowy AudioCast M5
Gwarancja: 2 lata

• Bezprzewodowe przesyłanie muzyki
  • Kontrola aplikacją mobilną
  • Funkcjonalność Multiroom

Doskonała jakość przesyłanego dźwieku
Współpracuje z Twoim stereo czy kinem domowym
Nie przerywa podczas połączeń telefonicznych
Możliwość połączenia kilku urządzeń
Złącze AUX 3,5 mm
Pracuje przez WiFi
W zestawie: odtwarzacz, kabel USB, adapter sieciowy kabel AUX-in oraz instrukcja
Waga: 20 gramów

3 Czerwiec 2017 o 00:02
tom2019 Użytkownik

Cena taka sama jak za Chromecast Audio, więc mimo dobrych opinii opłacalność zakupu jest dyskusyjna.

Odpowiedz

3 Czerwiec 2017 o 00:05
trasek Użytkownik

Szukam czegoś takiego.. Lepsze to czy Chromecast? Będzie dużo leciało z iPhona i Maca po Airplay, więc… ? Dodatkowo kupon na 20 zł mam na ibood więc robi się atrakcyjnie? Nie ma dużych opóźnień i problemów z dźwiękiem.. ?

Odpowiedz

3 Czerwiec 2017 o 00:08
trasek Użytkownik

Tzn.. Czy obsługi WIFI 5 GHz?

Odpowiedz

3 Czerwiec 2017 o 00:17
trasek Użytkownik

A zresztą kupiłem.. Zobaczymy :)

Odpowiedz

3 Czerwiec 2017 o 06:43
temp78 Użytkownik

Nie obsługuje, działa tylko na 2,4 GHz, jednak ja mam u siebie pologowane telefony po 5 GHz i urządzenie na nich widzę, także luzik ;-) Co prawda używam go tylko do Spotify, ale jak sądzę inne apki też powinny się dogadać :-)

Odpowiedz

3 Czerwiec 2017 o 09:05
Malando Użytkownik

No właśnie pytanie czy Tidal współpracuje?

Odpowiedz

3 Czerwiec 2017 o 14:08
maciejka104 Użytkownik

A czy to coś ma radio internetowe?

Odpowiedz

3 Czerwiec 2017 o 15:37
oreis Użytkownik

Mam połączone głośniki (zestaw Hi-Fi w salonie) z Apple TV do streamingu z urządzeń mobilnych, a dodatkowo chciałbym aby ta sama muzyka grała mi na tarasie na zwykłym głośniku BT – czy to urządzenie jest w stanie mi jakoś pomóc??

Gdy puszczam ten sam utwór z dwóch urządzeń osobno na Apple TV i na głośnik BT mam (znane) opóźnienie ok. 2 sek

Czy ktoś mógłby pomóc rozwiązać problem?

Odpowiedz

Musisz być zalogowany aby wysłać komentarz.

Potrzebujesz nazwy użytkownika aby komentować na forum. Kliknij w przycisk poniżej aby wybrać nazwę.