24 Czerwiec 2017 o 00:00
iBOOD

Soundbar Kitsound Encore Curved z subwooferem

Soundbar Kitsound + subwoofer

Jeżeli głośniki wbudowane do telewizora do dla Ciebie za mało, powinieneś sprawdzić naszą dzisiejszą ofertę na ten wysokiej jakości soundbar z subwooferem od Kitsound!

Specyfikacja

Producent: Kitsound
Typ: Encore Curved – soundbar + subwoofer
Gwarancja: 2 lata

• Moc: 100 W
  • Bluetooth, line in, optyczne
  • Kontrola pilotem od TV

Moc: 100 W
Zakrzywiony design doskonale pasuje do nowoczesnych telewizorów
Krystalicznie czyste brzmienie o głębokim basie 
Regulacja tonów wysokich i niskich
Połączenie przez Bluetooth, koncentryczne, optyczne lub liniowe
Technologia ARC – kontrola głośności pilotem od TV
Intuicyjny wyświetlacz LED

Produkt UK, przejściówka EU w zestawie

13 Lipiec 2017 o 12:07
hhudyy234 Użytkownik

Minął tydzień i nadal jestem zapewniany ze dostanę drugą paczkę (suba nie dostałem), a emaila z nr-em paczki nadal nie widzę ;/ Spotkaliście się już z tym w tym serwisie?? Warto czekać czy zabierać się za zwrot?

20 Lipiec 2017 o 14:16
wojtasjazz Użytkownik

Zwrot, dzwiekiem bedziesz rozczarowany.

20 Lipiec 2017 o 14:16
wojtasjazz Użytkownik

Ja mam pare uwag do sprzetu:

- subwoofer był przepakowany bo widac po foliach ze byl ruszany

- zasieg suba b.slaby ciagle cos buczy , trzeszczy, raz gra raz nie gra (odleglosc jakies 2-3m)

- dzwiek mocno plastikowy, nie widze progresu w stosunku do brzmienia samego TV poza bardziej obfitym basem, ale mysle ze z przecietnych glosnikow komputerowych uyskaloby sie wiecej

- nie pamieta ustawienia barwy dzwieku co jest jaims nonsensem

- przetworniki skierowane są w góre przez co wogóle jest jakims bledem koncepcyjnym tego sprzetu bez sensu bo w 99% przypadkow bedzie stal na polce pod wygietym ekranem tv

- dzwiek do dupy nawet jak za 370 pln

- z saturna kupilem za 330 pln soundbara Peaq bez suba a brzmi duzo lepiej i przedewszystkim dziala..

Potwierdza sie stara maksyma nie da sie upic tanio i dobrze…   Za dobrego sounbara trzeba dac 1700-2000 pln (denon) a najlepiej juz takiego Soundtoucha z BOSE za 3600pln to bedzie gralo :) Na dobre warto wydac na gó…no szkoda i te 3,5 stówki…

27 Lipiec 2017 o 09:57
adnim Użytkownik

Co do suba to cos nie tak u Ciebie. Natomiast co do jakości dźwięku jest zaskakująco dobrze. Podłącz ten zestaw po chinczu, to i tak tylko 2+1  więc cyfrowego sygnału i tak nie trzeba. .

Podłącz i zobacz jaka różnica w brzmieniu.

27 Lipiec 2017 o 09:57
adnim Użytkownik

Co do suba to cos nie tak u Ciebie. Natomiast co do jakości dźwięku jest zaskakująco dobrze. Podłącz ten zestaw po chinczu, to i tak tylko 2+1  więc cyfrowego sygnału i tak nie trzeba. .

Podłącz i zobacz jaka różnica w brzmieniu.

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.