11 Kwiecień 2019 o 00:01
iBOOD

Rapoo

Rapoo
Bezprzewodowo!

Uwaga, dwóm przewodowym myszkom jakoś udało się przecisnąć do tego Flasha, ale pozostałe produkty, na szczęście, nie pozwolą nas okablować. Schludnie, niedrogo, dostępne za jednym kliknięciem!

11 Kwiecień 2019 o 06:14
Luccas89 Użytkownik

Cena wyjściowa w przypadku promocji na produkty RAPPO wyssana z palca ???? No ale w sumie nie jest źle bo dostajemy 2 sztuki RAPPO H8020 w cenie 44,95 zł (22,47 zł za 1 szt.) gdzie na CENEO i AlleGroszu koszt 1 sztuki to minimum 69,00 zł ???? Jako awaryjny sprzęt audio lub słuchawki dla dzieciaka jak znalazł ????

11 Kwiecień 2019 o 07:20
loqwa Użytkownik

Kupiłem na Hunt`cie H3080 GR i raczej nie wróżę im długiego życia. Mimo fajnych materiałów, niezłego wykonania i nawet fajnego dźwięku, konstrukcja jest bardzo delikatna a przynajmniej sprawia takie wrażenie. Są podwójnie łamane by mieściły się w dołączonym etui, ale przeguby są filigranowe i pewnie szybciej niż później któryś się podda….

Rapoo H3080

13 Kwiecień 2019 o 11:13
toperek Użytkownik

To są produkty, które miały aspirować do półki premium. Samo pudełko na głośniczek mp3 jest najdroższym pudełkiem jakie widziałem w życiu.

Co do słuchawek mam i używam H6060 wyglądają identycznie. Grają dobrze jak na półkę 100zł +.
Co do budowy – kupiłem na Alli i zmieniłem baterię, żeby dłużej trzymały (bateria była felerna).

Córki mają dwie pary H6080 (też na baterie) – wszystko jest OK.

Co do jakości – trudno mi powiedzieć (porównanie mam ze znacznie droższymi słuchawkami). Mam jeszcze stare PX100 i CAL-e, ale tu różnica też jest wciąż wyraźna.

Sumując; nawet gdyby były za 50zł / sztukę nie mają konkurencji.

Acha – sprzętu używam od pół roku.

13 Kwiecień 2019 o 08:28
awojtowi Użytkownik

Pytanie do Admina: czy klawiatura działa ze wszystkimi modelami ipada, czy tylko z wybranymi?

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.